ghn
22 آذر 1401 - 09:57

کوچی: همچنان لاتاری برای قرعه کشی خودرو برقرار است/ مجلس از توضیحات وزیر صمت قانع نشد

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز از پاسخ وزیر صنعت، معدن و تجارت قانع نشدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه شنبه 21 آذر از پاسخ وزیر صنعت، معدن و تجارت قانع نشدند.

* همچنان لاتاری قرعه‌کشی برای خودرو برقرار است

جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان در مجلس در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تشریح سوال خود از وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه قصه خودرو، قصه شیرینی نیست، عنوان کرد: زمانی که آقای فاطمی امین تصدی وزارت صمت را برعهده گرفتند مشخصا دو قول را در برنامه های مختلف تکرار کردند.

وی دو قول وزیر صنعت را حذف قرعه کشی خودرو و ثبات قیمت عنوان و تصریح کرد: بنده و بسیاری از نمایندگان دیگر که سوال و استیضاح را مطرح می کنیم نه با دولت پدرکشتگی داریم و نه با هیچ یک از وزرا بلکه حرف ما حرف مردم است. آقای رئیس جمهور نیز وعده های وزیر صمت را نیز تکرار کرده است.

وی اضافه کرد: آقای فاطمی امین در تاریخ 22 شهریور 1400 عنوان کرد که برای صنعت خودرو 2 برنامه 6 ماهه و 2 ساله داریم که این دو برنامه به افزایش عرضه و عدم افزایش قیمت کمک می کند. امروز کلاه خود را قاضی کنید آیا قیمت خودرو افزایشی پیدا نکرده است، همین 2- 3 روز قبل ارزان ترین خودرو تولیدی شرکت سایپا 30 میلیون تومان گران شده است.

رشیدی کوچی افزود: در 25 مهر 1400 در حاشیه نشست اتاق بازرگانی نیز آقای فاطمی امین عنوان کرده است برنامه ای داریم تا قرعه کشی خودرو به زودی حذف شود، آیا قرعه کشی خودرو حذف شده، امروز انتهای سال 1401 قرار داریم ولی همچنان لاتاری برای قرعه کشی خودرو راه انداخته ایم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 907868